מוזיאונים לאומנות המפורסמים בעולם

אם גם אתם חובבי אמנות ומתרגשים ומתלהבים מיצירת אמנות איכותית חשוב כי תדעו ותכירו את המוזיאונים המפורסמים בעולם עליהם גם תלמדו במסגרת לימודי אומנות. לימודי אומנות הם לימודים מענגים ומרתקים. מדובר בלימודים אשר מרחיבים את הדעת ואת התפיסה והופכים אתכם לאנשים משכילים יותר ועמוקים יותר. אם באופן טבעי אתם חובבי אמנות, לימודי אומנות יגרמו לכם אפילו עוד יותר להתלהב מיצירות אמנות טובות, ולהבין אותן יותר לעומק.

מוזיאון סמית'סוניאן

יצירות אמנות בלתי נשכחות תוכלו למצוא במוזיאונים המפורסמים בעולם. מוזיאון סמית'סוניאן בוושינגטון, ארצות הברית. מוזיאון זה הוא המוזיאון הגדול בעולם ויש בו גם מחלקות נרחבות של מחקר אמנותי. המוזיאון מורכב מלא פחות מאשר תשעה מוזיאוני משנה ויש בו גם גן זואולוגי מפורסם. המוזיאון מתמקד ביצירות מתולדות ארצות הברית.

מוזיאון גדול ועצום

כדי באמת לגלות את מוזיאון זה לאחר שאולי למדתם עליו לפני הביקור במסגרת לימודי אומנות יש צורך בשבוע של טיול בו. מדובר במוזיאון גדול ומפורסם מאוד. מומחים אומרים שכדי לראות את כול המוצגים במוזיאון זה, צריך עשרות שנים לכן כדאי להתמקד בתחום ספציפי ולראות בעיקר אותו כאשר אתם מבקרים במוזיאון זה. במסגרת לימודי אומנות תוכלו להבין יותר את ייחודו ומאפייניו של מוזיאון זה.

מוזיאון הלובר בפאריז

מוזיאון הלובר בפאריז – מוזיאון זה הוא מוזיאון ותיק בן מאתיים שנה. לפני שהיה מוזיאון היה ארמון של מלכי צרפת. במוזיאון יש אוסף מדהים של אמנות מרגשת מכול התקופות. גם עתיקות מראשית המאה התשע עשרה וגם אמנות מאוחרת יותר. המוזיאון מכיל יצירות אמנות חשובות מאוד שניתן ללמוד עליהן יותר במסגרת לימודי אומנות. בלובר תוכלו למצוא את היצירות החשובות כמו ונוס ממילו, והמונה ליזה כמובן.

מוזיאון האקרופוליס באתונה, יוון

מוזיאון האקרופוליס באתונה, יוון – מוזיאון זה מכיל את היצירות המדהימות שנמצאו באקרופוליס המוזיאון הזה הוא מסע מרגש אל תוך ההיסטוריה היוונית. כול מי שלמד במסגרת לימודי אומנות על אמנות יוון יתרגש ויתלהב במוזיאון זה. ניתן לראות ממצאים ארכיאולוגיים נפלאים ויצירות מכול התקופות באתונה.

מוזיאון המורשת בפטרבורג ברוסיה

מוזיאון המורשת בפטרבורג ברוסיה – במוזיאון זה לא תמצאו רק יצירות אמנות מהמורשת הרוסית במוזיאון זה נרכשו יצירות הטובות מכול העולם, יש במוזיאון 3 מיליון יצירות. המוזיאון מכסה יצירות של תקופות זמן רבות מתקופת האבן ועד ראשית המאה ה 20. חלק מהמבנים של המוזיאון הם חיקוי מדהים של ארמון החורף של הצארים. העיצוב שלהם הוא עיצוב ברוקי עוצר נשימה. יש במוזיאון דווקא אוסף מרשים של אמנות מערב אירופית כמו יצירות של רמברנדט, רובנס, דה וינצ'י, פיקאסו, גוגן, סזאן, ואן גוך וגויה.

המוזיאון הבריטי בלונדון אנגליה

המוזיאון הבריטי בלונדון אנגליה- במוזיאון זה 8 מיליון יצירות מדהימות שרבות מהן נלמדות במסגרת לימודי אומנות. יש יצירות מהתקופה הפרה-היסטורית, מאתונה והפרתנון, חדרי ארמונות אשוריים, וכן תכשיטים מדהימים ואיכותיים. חובה לראות במוזיאון הבריטי את הגלריה המצרית ובה, אבן הרוזטה, משנת 196 לפנה"ס.

IMG_3127